OZON JENERATÖRÜ 2 g/saat WF
OZON JENERATÖRÜ 2 g/saat WF

OZON JENERATÖRÜ 2 g/saat WF (OJ2GWF)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : €2.332,00  + KDV
İndirimli : €1.632,40  + KDV
KDV Dahil : ₺16.992,64
TL Fiyat : ₺16.992,64(KDV Dahil)

OZON JENERATÖRÜ 2 g/saat WF

:

 

Ozon Jeneratörü 2 gr/saat

 

* 200 m3 havuzlar için idealdir.

 • · Ozon jeneratörü; boşaltma haznesi,güç kontrol panelinden kombine edilmiş, tek makineli kutu tipindedir.

 • · Seramik çıkışlı metal gövde kullanarak (harici paslanmaz çelik elektrod sistemi), Yüksek voltaj elektrodu yalıtkan katmanın porselen enamel yüzeyini katılaştırır; boşaltma haznesi tüm kapatma sistemini benimsemiştir ve bu da faaliyetini güvenilir yapmaktadır.

 • · (PSU) Güç kaynağı kontrol paneli; seri modellerinin esas teknolojisidir. Frekans içerir  ve iki süreci arttırır. Otomatik boşaltma - yumuşatma fonksiyonu, güçlü doldurma kapasitesi çoklu bant koruması, yüksek verimi ve koruması mevcuttur.

 • · Bu serinin ozon jeneratörleri temiz hava kaynağı içerir.

 • · Boşaltma haznesi; iyi sonuçlar elde etmek için hava soğutma kullanır. Ozon üretim miktarı istikrarlıdır ve cihaza zarar vermek zordur.

 • . Havuz dezenfeksiyonu teknolojisinde gelinen son nokta ozon jeneratörü'dür.

 • . Klorun kötü etkileri ortadan kalkar tahriş-koku-alerjik sorunlar ile karşılaşmazsınız.

 • . Çok kısa vadede kendini amorti etmektedir.

 • . Kimyasal sarfiyatınız %80-90 oranında azalır.


 • OZON İLE HAVUZ DEZENFEKSİYONU  

 • Havuz dezenfeksiyon yöntemlerinden biri olan ozonla dezenfeksiyon insanların aynı anda çoklu kullanım alanı olan yüzme havuzu sularının dezenfeksiyonunda gelinen en son teknoloji olma özelliğini taşımaktadır.
  Ozonla dezenfeksiyon günümüzde dünya çapında giderek artma eğilimi göstermektedir.Bunun nedeni ozonla yapılan dezenfeksiyonun havuz suyunda meydana getirdiği sağlık ve hijyen ortamıdır. İnsanlar üzerindeki sağlık etkileri de son derece olumlu olan ozon uygulamaları ile klorla dezenfeksiyonda ortaya çıkabilecek deride kaşıntı,gözlerde tahrişler,ölü doğumlar,karaciğerde hasarlar,kanser vakaları.. vb sağlık etkilerinin oluşması önlenir. Çevre dostu olan ozon dezenfeksiyon sistemi,kimyasal kullanımını en aza indirgeyerek kimyasal depolanmasını önler. Doğru uygulandığında kullanıcılar %80-90 oranında daha az klora ihtiyaç duyacaklardır. Ozon doğal bir flokülatör (floculator) olup sudaki bağımsız maddeleri havuz filtrelerinin tutabileceği topaklar haline getirir; bu sonuç suya kristal berraklığı verir. Ozon gazı insanoğlunun bildiği ikinci en güçlü oksidan olup, güvenilir bir şekilde kullanılabilen en güçlü oksidandır. Ozon gazı virüsleri, bakterileri, mantarları, sporları v.s. çevreye ve insana zarar vermeden hızlı ve etkili bir şekilde deaktive eder. Böylece temiz, berrak ve güvenli havuzunuz kullanıma hazır hale gelir.

Benzer Ürünler
Etiketler
ozon jeneratörü, 2gr/h,