PAR56 RENKLİ LED YEDEK AMPULLER
PAR56 RENKLİ LED YEDEK AMPULLER

PAR56 RENKLİ LED YEDEK AMPULLER (PAR56ACDC)

Marka : WATER FUN
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : €52,80  + KDV
İndirimli : €39,60  + KDV
KDV Dahil : ₺419,64
TL Fiyat : ₺419,64(KDV Dahil)

PAR56 RENKLİ LED YEDEK AMPULLER. KIRMIZI-MAVİ-YEŞİL TERCİH EDİLEBİLİR. ÜRÜN SİPARİŞİNDE AC VEYA DC OLARAK BELİRTİNİZ. AC ÜRÜN OPSİYONEL OLARAK ALACAĞINIZ KONTROL ÜNİTESİ İLE UZAKTAN KUMANDA EDİLİR. DC ÜRÜN DİREK TERCİH EDECEĞİNİZ RENKTE YANMAKTADIR.

:

PAR56 RENKLİ LED YEDEK AMPULLER

Ticari ve kişisel yüzme havuzları için aydınlatma ekipmanları, özellikle su altında çalışmak üzere ve olası darbelere dayanıklı olarak tasarlanmış, genellikle 12V gibi düşük voltajlarla çalışan, risksiz ve tehlikesiz havuz tamamlayıcı elemanlardır. Suyu aydınlatarak yumuşak bir aydınlatma ile artık geceleri de kullanabileceğiniz havuzunuza görsel güzellik katarlar. Betonarme havuzlar ve liner kaplamalı havuzlar için özel gereksinimler doğrultusunda ayrı tiplerde üretilmektedir.

Su altı armatürleri için özel olarak üretilen yedek ampuller, armatür tipine bağlı olarak farklı model ve güçlerde üretilmekte ve yedek parça devamlılığı sağlamaktadır. Kendi aydınlatmalarınız ile uyumluluk konusunda emin olamıyorsanız, lütfen iletişime geçiniz.

Su altı aydınlatma armatürleri ile havuzunuzun keyfini çıkardığınız saatler uzasın ve bunca emek harcayıp gururla kullandığınız bakımlı ve göz alıcı havuzunuz gündüz parıldadığı gibi, havuz aydınlatma ekipmanları ile gün batımından sonra da ışıldasın.

-Kırmızı-Mavi-Yeşil Renklerden birini sipariş verirken not kısmında belirtiniz:
-0,50kg ağırlığındadır.
-0,003m3 hacmindedir
-14,4W 12V.
-1,2 amper akım çeker
-Her spotta 180 LED.
-Düşük sarfiyat.
-Yüksek verim.
-Çok uzun ömürlü düşük maliyetli yedek ampul.
-Water Fun marka serisi
-Ürün IP 65 özelliklidir
-ABS malzemeden mamül
-Polikarbonat camlı
-1800 lümen ışık şiddetindedir.
-Eski tip (12v 300w) lambanızla, led lamba değişimlerinizde mevcut elektrik tesisatınızda herhangi bir değişim gerekmeksizin kablo ve transformatörlerinizi de kullanabilirsiniz.

NOT : KIRMIZI-MAVİ-YEŞİL TERCİH EDİLEBİLİR. ÜRÜN SİPARİŞİNDE AC VEYA DC OLARAK BELİRTİNİZ. AC ÜRÜN OPSİYONEL OLARAK ALACAĞINIZ KONTROL ÜNİTESİ İLE UZAKTAN KUMANDA EDİLİR. DC ÜRÜN DİREK TERCİH EDECEĞİNİZ RENKTE YANMAKTADIR.

Benzer Ürünler
Etiketler
led, par56, havuz led,