TRAFO 300W/220/12V PLASTİK KUTULU LEDLİ-SİGORTALI WF
TRAFO 300W/220/12V PLASTİK KUTULU LEDLİ-SİGORTALI WF

TRAFO 300W/220/12V PLASTİK KUTULU LEDLİ-SİGORTALI WF (HT30022012)

Marka : WATER FUN
Fiyat : €35,20  + KDV
KDV Dahil : ₺373,01
TL Fiyat : ₺373,01(KDV Dahil)

TRAFO 300W/220/12V PLASTİK KUTULU LEDLİ-SİGORTALI WF

:

TRAFO 300W/220/12V PLASTİK KUTULU LEDLİ-SİGORTALI WF

Yüzme havuzu elektrik ekipmanları, havuzunuzun pompa-filtrasyon, dezenfeksiyon, ısıtma ve diğer elektrik enerjisi gerektiren donanımlarının kolay ve güvenli kontrolünü sağlayan, korozyona ve neme dayanıklı havuz ekipmanlarıdır. Su ve elektriğin yan yana bulunmasının çok iyi bir fikir olmadığını hepimiz biliriz, günümüzde ileri teknoloji ürünü güçlü ekipmanlara sahip bir yüzme havuzunda, yüzme havuzları için özel imal edilen ekipmanlar sayesinde elektriğin gücünü mümkün olduğunca verimli ve gerektiği kadar güvenli bir şekilde kullanabilmekteyiz.

Genel amaçlı elektrik ekipmanları, genellikle nem, kimyasallar ve yoğun kullanım sonucu yüzme havuzlarında istenilen sonucu veremezler. Kablolar oksitlenerek zayıflar; trafolar pas içinde kalır ve yanar; yüksek voltajla çalışan, neme karşı korumasız ekipmanların ömrü kısalır, sürekli bakım gerektirdiğinde basit bir ampul bile kullanıcı için risk ve maliyet oluşturur. Standardın üzerinde emek, bakım ve yenileme, masrafı da göz önüne alındığında her zaman keyif alınan bir durum değildir. Tüm havuz ekipmanları gibi, elektrik kontrol ve yardımcı donanımları da özellikle yüzme havuzlarında ve ilave ortamlarında kullanılmaya hazır, kullanılan kimyasallara ve nem etkilerine dayanıklı, uzun servis ömrü, kolay kullanım ve düşük bakım maliyeti sunacak ve gerekli güvenlik önlemlerini barındıracak şekilde tasarlanmışlardır.

Yüzme havuzu aydınlatma ve düşük voltajlı diğer donanımlar için tasarlanan özel trafolar, 220 Volt’u, üretim aşamasında belirlenmiş olan, güvenli bir voltaja düşürerek havuzlarımızda kullanılabilmesini sağlayan elemanlardır. Standart ve elektronik çeşitleri ile ihtiyaç duyduğunuz yüksek performans ve uzun ömür özelliklerini verimli bir şekilde sunmaktadır.

Trafo seçiminizi, öncelikle kaç Volt’luk bir ekipman besleyeceğine dikkat ederek, ardından Watt cinsinden gücünü aydınlatma ekipmanlarınızın gücünü karşılayacak şekilde kıyaslayarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Örneğin, 12 Volt ile çalışan, her biri 300 Watt gücünde 2 adet aydınlatma armatürünüzü beslemek için, yine 12 Volt değerinde bir trafo seçmeli, toplam 600 Watt’lık gücü karşılamak için bir adet 600 Watt veya 2 adet 300 Watt’lık trafo kullanmalısınız.

-Plastik kutulu tip aydınlatma trafosu.
-Nem ve kimyasallara dayanıklı özel plastik trafo kutusu.
-220 V giriş.
-300W 12V çıkış
-Kolay montaj.
-Sigorta korumalı.
-LED çalışma göstergeli.
-Yüksek kaliteli.
-Water Fun marka serisi.
-Ürün ithaldir.
-2 yıl garanti kapsamındadır.

 

 

Benzer Ürünler