Sayın DerinHavuz.com müşterileri;

Sitemizde satılan ürünlerin bazıları kendi ürünlerimiz, bazıları diğer ithalatçı yada imalatçılara ait ürünlerdir. Siz değerli müşterilerimize talep ettiğiniz ürünleri daha hızlı bir şekilde ulaştırmamız için aşağıda belirttiğimiz hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.

Sitemiz kuruluş amacı gereği siz son tüketicilere ürünlerini hesaplı bir şekilde sağlamak gayretindedir. Sitemizde sadece ön ödemeli yani hesaba havale/eft şeklinde ürün satışı yapılmaktadır; (K.D.V hariç 60.000 TL'yi geçen alımlarda 3 ay'lık (90 Gün'lük) çek ile ödeme yapabilirsiniz.) dolayısı ile fiyatları arttıran kredi kartı komisyonları, taksitlendirmeden doğan maliyetler  yoktur. Fiyatlarımızın piyasa fiyatlarının altında olması için özellikle özen göstermekteyiz.

 

·         Ürünler teknik ürünler olduğundan doğru ürünü almak adına mutlaka mail yoluyla bilgi alınız.

·         derinhavuz.com sitemizden ürün alımı yapmadan önce mutlaka [email protected] adresimize ürün adı, stok kodu ve talep edilen miktar/adet ile alakalı mail atarak stok bilgisi sorunuz.

·         Stok bilgisi alındıktan sonra talep ettiğiniz ürün/ürünlerin bedelini sitemizin üst kısmında bulunan İletişim yada sitenin sol en alt köşesinde bulunan HesapNumaraları linkine tıklayarak banka iban bilgilerine yatırınız.

·         Sitemizde satışı yapılan ürünler; kapladığı hacim miktarına göre, ya anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO ile yada ambar firmaları ile karşı ödemeli olarak tarafınıza hesaplı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

·         Tedarik, gönderim ve ulaşma süreleri talep ettiğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir. Talep ettiğiniz ürün özel imalat değil ise bu süre 1 gün ile 7 iş günü arasındadır.

·         Ürün elinize ulaştıktan sonra montaj yada kullanımla alakalı sorularınız var ise iletişim bilgilerinizi de yazarak [email protected] adresimize gönderiniz tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

 

 

 

 D e r i n H a v u z . c o m

T E K N İ K    T E D A R İ K    H A V U Z U N U Z


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR