derinhavuz.com Kimdir?


derinhavuz.com DERİN HAVUZ LTD. ŞTİ. nin havuz, sauna, buhar odası, jakuzi, SPA, izolasyon, genel temizlik v.s gibi ekipman, malzeme ve kimyasallarını müşterileriyle buluşturan e-ticaret sitesidir.

 

Niçin derinhavuz.com?


Çünkü derinhavuz.com sadece ürün satıp pazarlama yapan bir şirket değil uygulamacıdır. Satın aldığınız hemen hemen her ürün ile alakalı derin bilgiye sahiptir sahada defalarca bu ürünler ile ilgili montaj ve çalışma yapmış bir yapıdır. Müşteri hizmetlerini aradığınızda ürünler ile alakalı montaj ve kullanım ile alakalı sağlıklı bilgi aldığınızı göreceksiniz.

 

derinhavuz.com müşteri hizmetlerini niçin aramanız gerekli?


derinhavuz.com sitemiz %90 oranında teknik malzemeler satmaktadır. Ürünü kullanacağınız yere, hacme, kesite, yüzeye, ebatlara göre doğru ürünü seçmeniz ve alımını gerçekleştirmeniz açısından uzman müşteri temsilcilerimizle telefon görüşmesi yapmanız gereklidir. Lütfen Bizi +90 216 467 07 07 nolu Müşteri hizmetleri birimimizden arayınız.

 

 

derinhavuz.com niçin kredi kartı ile satış yapmıyor?


Şirketimiz bu konu üzerinde oldukça fazla bir mesai harcayarak kredi kartı ile taksitli yada taksitsiz satış yapmama kararı almıştır. Çünkü; satışını yaptığımız ürünler takdir edersiniz ki genel olarak pahalı ürünler ve bu ürünlere banka komisyonları eklendiğinde fiyatlar oldukça uç noktalara gidiyor ayrıca biz sadece son kullanıcılara ürün satışı yapan bir firma değiliz alt bayii ler üzerinden de ürünlerimiz son kullanıcı ile buluşuyor, stoklarımız sabit olmuyor, tüketim fazlalığı sebebi ile her istenilen anda her ürün stokta olmuyor, termin süresi son kullanıcı sizlere biraz soğuk geldiğini gözlemledik, bu sebeple kredi kartı ile satış yapmıyoruz. Ürün fiyatlarını mümkün mertebe en alt seviyelerde tutma politikamızı şirketimizin devamlı sürdüreceğini garanti ederiz. Ürün seçimi yaptıktan sonra Müşteri Hizmetleri birimimizi arayarak stok, montaj ve kullanımla alakalı bilgi almanızı önemle rica ediyoruz.

 

derinhavuz.com nerelere ürünlerini gönderebiliyor?


derinhavuz.com başta Türkiye'nin yedi bölgesi olmak üzere tüm dünya ülkelerindeki son kullanıcı ve uygulamacılara ürünlerinin gönderimini yapmaktadır.

 

derinhavuz.com kalite yönetimi?


Yukarıda derinhavuz.com un esasen bir uygulamacı olduğunu belirtmiştik; derinhavuz.com dan satın aldığınız her bir ürün daha evvel şirketimizce kullanımı sizler gibi başka alıcılar vasıtası ile test edilmiş kalitesini ispat etmiş dünyada kabul görmüş markalı ürünlerdir bu sebeple uzun yıllar kullanacağınız nitelikteki ürünleri sizlerle buluşturur.

 

derinhavuz.com gönderi süreci?


derinhavuz.com dan ürün yada ürünleri beğendiniz ve satın almak istiyorsunuz! 2 şekilde bizle iletişime geçerek siparişinizi netleştirebilirsiniz. 1- Ürünleri sepete atarsınız sitemizin sizden talep ettiği gerekli yerleri doldurarak sipariş geçebilirsiniz otomatik olarak bize siparişiniz düşecektir biz tarafınıza iletişim bilgileriniz doğrultusunda dönüş yapacağız tarafınıza stok, kullanımım ve diğer bilgiler uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından verilecektir. 2- Talep ettiğiniz ürünlerin stok kodlarını ve talep ettiğiniz miktarları [email protected] adresimize gönderiniz cep yada sabit telefon ile ulaşmamız için iletişim bilgilerinizi eksiksiz gönderiniz ardından satış temsilcisi arkadaşlarımız size en yakın zamanda ulaşacak stok ve kullanıma dair tarafınızı bilgilendirecektir görüşme sonunda doğru ürünü aldıysanız siparişiniz netlik kazanacak, siz banka bilgilerimizden gerekli tutarı şirket hesabımıza geçeceksiniz. Özel imalat talepleriniz haricinde onaylanan siparişler 2 ila 7 iş gününde tarafınıza teslim edilir. 3- Sitemizde satışı yapılan ürünler; kapladığı hacim miktarına göre, ya anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO ile yada ambar firmaları ile karşı ödemeli olarak tarafınıza hesaplı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

 

derinhavuz.com extra %3 indirim nasıl elde edilir?

 

derinhavuz.com'a üye olan müşterilerimiz 3 siparişlerinden itibaren tüm alışverişlerinde %3 extra indirim kazanırlar.