HAKKIMIZDA

 

DERİN HAVUZ LTD. ŞTİ 2001 yılında temelleri atılan, 2005 yılında marka ve şirketleşmesini tamamlamış başta havuz, sauna, buhar odası uygulamalarını yapan ve ekipmanlarını müşterilerine temin eden bir firmadır.

 Günümüzde ise yıllardır süre gelen müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda ürün gamını da genişleterek www.derinhavuz.com e-ticaret uygulamasını hayata geçirmiş olup, burada da müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına daha geniş bir ürün gamı ile tıpkı eveliyatta olduğu gibi hesaplı fiyat, kaliteli ürün ve hizmet konularına maksimum özeni göstererek  tedarikçi ve uygulamacı olacaktır.

 www.derinhavuz.com 'un kuruluş amacı müşterilerini, onların hayatlarını kolaylaştıracak yeni ürünlerle tanıştırmak; faaliyet alanlarında yabancı ya da yerli sermayeli kuruluşlara hizmet verebilmeyi ve temsilciliğini yaptığı firmalar için bölgesinde bir üs olabilmeyi hedefler.

 DERİN HAVUZ anahtar teslim yüzme  havuzu, sauna, buhar odası ve jakuzi yapımı ihtiyaçlarınızı profosyonel kadrosuyla hızlı ve hesaplı şekilde çözer; size sadece keyfi ve konforu yaşamak kalır. Uzmanlık alanlarımızın tamamında sözleşmeli ya da sözleşmesiz tüm bakım onarım ve tadilat işlerinizde çözüm ortağınızdır.

Ayrıca; ilerliyen zaman içerisinde kapalı ve açık alan tasarruflu aydınlatma elemanları, zayıf ve ağır akım elektrik taahüt işleri, otel-motel elektronik kapı kilit çözümleri, çevre düzenleme, peyzaj, ısı-ses-su yalıtım malzeme ve uygulamaları, mantolama çözümleri, tesislere ve sosyal yaşam alanlarına yönelik temizlik malzemelerinin ve ekipmanlarının temini yapmakta kısacası her kalem için farklı firma ve kuruma ulaşmak için zaman kaybınızı ortadan kaldıran bir teknik ekipe sahiptir. Uzman ekiplerimiz ve çözüm ortaklarımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda her geçen gün artmaktadır.

DERİN HAVUZ, müşteri memnuniyetini sağlamak ve pazarda daha güçlü bir şekilde var olabilmek için tedarikçiler ve müşteri ile iletişime son derece önem verir.

DERİN HAVUZ, çağdaş bir kuruluş olarak yasalara, mevzuatlara, standartlara uymaya özen göstermekte, çevreye ve sosyal yaşama önem vermektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
. Müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, tam ve doğru olarak karşılamak ve sürekli iyileştirme ile bu seviyeyi aşmak;
. Güvenlik ve gelişimin ön planda olduğu bir çalışma ortamı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeni ve teknoloji ağırlıklı ürünlerle onları tanıştırmak;
. Müşterilerimizin sorunlarının çözümünde çözüm ortağı olmak, böylece paydaşlarımızın rekabet gücünün artmasına katkıda bulunmak;
. Tüm uygulamalarımızda evrensel değerlere, çevreye ve insana saygılı olmak, toplum kültürün gelişmesine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ
. Ülkemizde faaliyet alanlarımızda tanınmış ve ilk sıralarda tercih edilen;
. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin bizimle çalışmaktan gurur duyduğu;
. Çağdaş, kalıcı, estetik ve özgün eserler ortaya koyan; toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişen bir kuruluş olmaktır.
. Ülkemizin sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalar yapan, sanayi-toplum işbirliğini sağlamada öncü;

TEMEL DEĞERLERİMİZ
. Kanun ve yönetmeliklere uymak
. Bilimin evrenselliğine inanmak  
. Yenilikçi olmak, farklılık yaratmak
. Hedeflerimizi bilmek
. Doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermemek
. Şirket içinde uyum, iletişim ve dayanışmaya önem vermek
. Gelenek, görenek, örf ve adetlere saygı göstermek
. Sürekli mükemmelliği yakalamaya çalışmak
. Zamanın kıymetini bilmek
. Sağlığımızın kıymetini bilmek
. Temiz, tertipli, düzenli ve planlı olmak
. İşimizi sevmek

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR