€1.170,00 + KDV
€1.950,00 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
€1.842,50 + KDV
€3.350,00 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Yeni Ürün
1

Havuz Robotu

Yüzme havuzlarının temizlenmesinde, iş yükünü hafifletmek hem de enerji ve su tasarrufu sağlamak adına son dönemde havuz temizleme robotları fazlaca tercih edilmektedir. Havuz temizleme robotları mikron bazında partikülleri dahi içinde bulundurdukları filtrelere takmakta ayrıca havuz duvarlarına da tırmanarak kirlerin oluşabileceği ve havuz yüzeylerine tutunabileceği her yüzeyi temizlemektedir. Normal manuel süpürge yapımında harcanan enerji ile kıyaslanmaz bile, ilaveten havuz filtrelerinin kumlarının ömrüne katkısı ise göz ardı edilemez. Yüzme havuzları ezelden beri manuel şekilde süpürülmekteydi ama son 10-15 senedir tasarruf odaklı bakış açıları ve teknolojinin ilerlemesi ile yavaş yavaş havuz teknolojisinde kullanılan ürünler gelişerek, ürün gamları genişleyerek sadece havuz tabanının süpürülmesi değil kullanılan gelişmiş havuz temizleme robotları ile duvarların su çizgisine kadar tırmanarak duvarlardaki yapışmış kirleri de temizlemektedirler.

Havuz Temizleme Robotu Fiyatları

Fiyatlamalar ürüne göre özelliklere göre farklılık gösterir, piyasada 400-500 euro’dan başlayıp, 3 hatta 5 bin Euro lara kadar havuz temizleme robotu bulabilirsiniz. Genel profil olarak tüm markaların tüm Havuz Temizleme Robotları esasen özde aynı işi yapmasına rağmen kablo uzunlukları, filtre yapıları, emiş güçleri, duvarlara tırmanma özellikleri, paletli veya tekerlekli olup olmamaları, terkerlekli ise 4 yada 2 çeker olmaları fiyatları değiştiren unsurlardır. Havuzlarınızda kullandığınız Havuz Temizleme Robotlarının uzun ömürlü olması için her kullanımdan sonra mutlak surette filtrelerinin çıkarılarak temizlenmesi gerekmektedir çünkü filtrenin gözenekleri mikron bazında kirleri bile topladığından kuruduğunda filtreye yapışmış olur ve sonradan temizlenmesi zorlaşır, ayrıca havuz temizleme robotunuzu havuzunuzun güneş gören yerinde açıkta bırakmayınız. Havuz temizleme robotlarının plastikten imal olan yüzeyleri gece gündüz sıcaklık farklarını gördükçe plastik elastikiyet özelliğini yitirerek sertleşir ve herhangi bir yere çarpmadan dolayı çok kolay şekilde kırılabilir, birde son olarak süpürme işlemi bittikten sonra kablosunu muntazam şekilde toplamak içinden geçen elektrik kablosunun deforme olmasını engeller bunlar havuz temizleme robotunuzun ömrünü uzatır. Bu ifade ettiğimiz bilgilerin yanı sıra yüzme havuzlarınızda kullandığınız suyun Ph ve Klor değerleri ne kadar iyi ise havuz temizleme robotunuz o kadar sağlıklı şekilde çalışır.

Havuz Temizleme Robotu Markaları

derihhavuz.com olarak uzun süredir satmakta olduğumuz Hayward ve Zodiac markalı robotları özellikle satıyoruz çünkü sattığımız bu iki markadan şikayet almıyoruz, çok uzun süre sonra filtre değişimi istiyor, filtreleri ucuz ayrıca servise giden havuz süpürgelerinde de farklı markalara göre yedek parçaları daha hesaplı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini fiyat performans olarak en iyi şekilde yansıtan Hayward Tigershark serisi ve Zodiac serisinin tüm havuz temizleme robotlarını uygun fiyatlar ile sitemizde bulabilirsiniz. Sağlıklı ve temiz havuzlar havuz robotu kullanmaktan geçer desek abartmış olmayız. Finalde havuz sahiplerine telkin ettiğimiz naçizane fikrimizdir ki edinim olarak; Yüzme havuzu temizlik robotları havuzlarınız için lüks değil gerekliliktir, enerji tasarrufu sağlar, iş yükünü azaltır, günümüzde su kıtlığı çekilen dünyamızda her damla suyun kıymetli olduğundan yola çıkarak, inanılmaz bir su tasarrufu sağlar, bir de ilk alım maliyeti döviz kuru artışlarından sonra fazla gibi gözükse de uzun vadede kendini amorti edip hatta sizi kara geçirecek nitelikte havuzunuz için elzem bir üründür. Bu arada son olarak belirtmeden geçemeyeceğimiz son bir husus, genellikle çocuklarımızın kullandığı ve bizlerden daha fazla zaman geçirdiği yüzme havuzlarında sizlerin ve çocuklarımızın sağlığı için yüzme havuzu temizleme robotlarını mutlak surette kullanmalıyız.

Havuz Robotu Kullanımı 

Havuz robotu kullanımı kolaydır, zahmetsizdir işte bu yüzden slogan olarak havuz robotu kullanmayan havuz kalmasın diyoruz.. Filtresi temizlenmiş havuz robotunuzu fişe takın, havuza bırakın o kadar, gerisini o halleder. Firmamız uzun yıllardır piyasada rüştünü ispat etmiş Hayward ve Zodiac havuz temizleme robotlarının satışını oldukça geniş ürün gamı ile rekabetçi fiyatlar ile satışını yapmaktadır. Bize sormadan havuz robotu almayınız..

Zodiac Havuz Temizlik Robotları

Fransız menşeili geniş ürün gamına sahip son dönemin yüzme havuzu temizlik robotlarındaki parlayan yıldızı Zodiac ın zengin ürün gamı ve rekabetçi fiyatlar ile  derinhavuz.com da sizlerle. Her tip havuz için her ebattaki havuz için farklı güçlerde farklı özelliklerde profosyonel havuz robotları.

Hayward Tiger Shark Havuz Temizlik Robotları

Lider ve köklü abd menşeili uzun yıllardır tüm dünyada ve Türkiyede kullanılan uzun ömrü ve her türlü havuzda üstün performans sergilemesi ile anlatmaya çok gerek te duyulmayan dev firmanın güçlü havuz temizlik robotları siz havuz sahiplerini bekliyor..

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR