ZODİAC RE 4400 IQ VOYAGER HAVUZ TEMİZLEME ROBOTU
ZODİAC RE 4400 IQ VOYAGER HAVUZ TEMİZLEME ROBOTU

ZODİAC RE 4400 IQ VOYAGER HAVUZ TEMİZLEME ROBOTU (WR000327)

Marka : ZODİAC
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : €1.200,00  + KDV
İndirimli : €804,00  + KDV
KDV Dahil : ₺14.646,15
TL Fiyat : ₺14.646,15(KDV Dahil)

ZODİAC RE 4400 IQ VOYAGER HAVUZ TEMİZLEME ROBOTU

:

ZODİAC RE 4400 IQ VOYAGER HAVUZ TEMİZLEME ROBOTU

 

Havuzlarınızdaki derinlemesine temizlik için, zaman ve su tasarrufu sağlayan Zodiac Havuz temizleme robotları..

Her türlü zeminde kusursuz çalışması için havuzdaki klor ph ve alkalite değerlerine dikkat ediniz. 

 

Havuz Temizliği

Havuz temizliği, hem görüntü hem de kullanıcı sağlığı açısından önemlidir. Havuz suyu içerisinde zamanla çeşitli partiküller oluşur. Bu partiküller temizlenmediğinde havuz dibine çöker ve suyun bulanık görünmesine neden olur. Bu görüntünün oluşmaması ve havuz suyunun her zaman temiz kalması için havuz temizliğinin sürekli yapılması gerekir. Havuz suyunu her zaman boşaltmak mümkün değildir. Bunun için otomatik havuz temizleme robotu kullanılarak su boşaltılmadan temizlik işlemi en iyi şekilde yapılabilir. Havuzların temiz kalabilmesi için temizleme robotu seçimi de önemlidir. Doğru ürünü satın almak için bize mail yada telefon açarak uzman arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

 Siklonik performans

Patentli siklonik emiş özelliği güçlüdür ve uzun sürelidir. Sarmal fırçaları ve iki kademeli filtresi ile en küçük kirler dahil olmak üzere atıkları daha verimli şekilde toplar. VOYAGER™ ile havuzunuz yıl boyunca mükemmel temizlikte olacak.

Entegre çeviklik

Entegre akıllı sensörleri ve özel tasarımı sayesinde VOYAGER™ mükemmel havuz temizliği ve sınırsız çeviklik sunar. Bu nedenle tüm havuz şekilleri ve tüm kaplama türleri için idealdir.

Kolay kullanım
iAquaLink™ uygulaması sayesinde havuz robotunuzun özelliklerine, akıllı telefonunuzu kullanarak uzaktan erişebilirsiniz. Temizlik süreci her an izlenebilir. VOYAGER™, otomatik yazılım güncellemeleri sayesinde yenilikleri takip eder. Arkadan aydınlatmalı üstten erişimli filtresi ve şeffaf filtre penceresi, gerçek anlamda günlük kullanım kolaylığı sağlar.

Voyager™ serisi | OLAĞANÜSTÜ ÇEVİKLİK

Siklonik performans

Entegre çeviklik

Kolay kullanım

 

Benzer Ürünler