HAVUZ LAMBA SIVAÜSTÜ 30W 12V BEYAZ LEDLİ WF
LAMBA SIVAÜSTÜ 198-8W / 12V BEYAZ LEDLİ WF

HAVUZ LAMBA SIVAÜSTÜ 30W 12V BEYAZ LEDLİ WF (WFL198B)

Marka : WATER FUN
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : €48,00  + KDV
İndirimli : €36,00  + KDV
KDV Dahil : ₺425,48
TL Fiyat : ₺425,48(KDV Dahil)

HAVUZ LAMBA SIVAÜSTÜ 30W / 12V BEYAZ LEDLİ WF.

:

LAMBA SIVAÜSTÜ 30W / 12V 84 SMD  BEYAZ LEDLİ WF

Yüzme havuzları için aydınlatma ekipmanları, özellikle su altında çalışmak üzere ve olası darbelere dayanıklı olarak tasarlanmış, genellikle 12V gibi düşük voltajlarla çalışan, risksiz ve tehlikesiz havuz tamamlayıcı elemanlardır. Suyu aydınlatarak yumuşak bir aydınlatma ile artık geceleri de kullanabileceğiniz havuzunuza görsel güzellik katarlar. Betonarme havuzlar ve liner kaplamalı havuzlar için özel gereksinimler doğrultusunda ayrı tiplerde üretilmektedir.

Sıva üstü LED aydınlatma sistemleri ise, çok düşük enerji sarfiyatı ile çevre duyarlılığına karşılık yüksek performans, çok uzun ömür, standart beyaz ve diğer düz renklerin yanı sıra modele göre renk değiştirebilme özelliği, özel kumanda panolarına bağlı uzaktan kumanda ile kontrol edilen renk geçişleri gibi özellikler elde edilebilmekte ve havuzunuzda dramatik etkiler oluşturabilmektedir. LED havuz aydınlatma armatürleri, standart AC trafolar yerine LED ile kullanıma uygun, voltaj regülasyonlu özel LED aydınlatma armatürü trafoları kullanmaktadır.

Su altı aydınlatma armatürleri ile havuzunuzun keyfini çıkardığınız saatler uzasın ve bunca emek harcayıp gururla kullandığınız bakımlı ve göz alıcı havuzunuz gündüz parıldadığı gibi, havuz aydınlatma ekipmanları ile gün batımından sonra da ışıldasın.

-Beyaz renk dayanıklı plastik kasa.
-Havuzunuza estetik bir görünüm katar.
-Yenilikçi ve patentli dizayn.
-Dahili AC-DC konvertörü ile LED sisteme geçiş için yeni trafo almaya ve yeni kablo döşenmesine gerek kalmaz.
-1 adet spotta 84 SMD LED.
-Beyaz ışık yayan ledlerden oluşur
-Geleneksel spotlara göre çok düşük sarfiyat.
-Çok uzun ömür.
-Water Fun marka serisi.
-2 yıl garantilidir.

Benzer Ürünler
Etiketler
led, sıva üstü, havuz led,